Боксьорите на “Добруджа” атакуват медалите в отборното

Размер на шрифта: a | a | a 11:09 16 октомври 2013
Група от 12 състезатели защитава името на Боксов клуб “Добруджа” на стартиралия вчера в Пловдив държавен лично-отборен шампионат за юноши младша възраст /15-16 г./ - І кръг. Водач на добричлии е треньорът Йордан Мирчев, който разчита повече от избраниците му да достигнат до финалните боеве в Града под тепетата в събота. Към злато в кат. до 42 кг ще се стреми първенецът на страната Ивайло Димитров. Реални шансове да намерят място на стълбицата на победителите имат още Венелин Ангелов, Метин Еливер, Джан Мехмед, Атанас Атанасов и др. Именно от представянето на отделните състезатели зависи какъв точков актив ще се съберат добруджанци преди втория заключителен кръг през следващата година. Старши треньорът в добричкия клуб Михаил Георгиев заяви, че целта поставена пред тима е да финишира в призовата тройка в крайното комплексно класиране. Разполагаме с добър състав и момчетата са доказали, че са сред водещите в страната в тази възрастова група. Успеем ли да стартираме успешно в Пловдив, то не се съмнявам, че по време на вторият кръг ще се борим не само за медал, но и за титлата, обяви наставникът.

Добруджанска Трибуна си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

wh0cd859310 generic for cymbalta

Хандбалистите обърнаха... Ашкън Алим взе злато при... Две шампионски титли и квоти... Николай Минков оправда... Задължителни две точки в... Отложиха срещата с... Даяна Димитрова получи... „Монтана” и „Добруджа 07”... Боксьорите от БК „Добрич”... Четири медала грабнаха... Разчитат на Николай Минков да... „Добруджа 07” се разправи с... Балчиклии са полуфиналисти за... Ивайло Йорданов се справи със... Община Добрич и КПС... Възпитаник на Драго Стойчев... Втори в Европа остана... Допинг ченгета напъплиха Добрич Капитанов се разписа за успеха... Хандбалистите спечелиха... Уточниха програмата за... Шампионите дръпнаха в серията Първа победа в плейофите гонят... Битка за второто място с... За трите точки в Хитрино отиват... Десет таланти извежда Драго... Известни са съперниците на... Определиха Добрич за домакин... Федерацията по хандбал отличи... Турнирът по конен спорт се...