“А” областна футболна група – есен 2013/14 г.

Размер на шрифта: a | a | a 13:39 18 септември 2013
Зона “Изток” – ІІ кръг, резултати: “Нефтяник” /Шабла/ - “Интер” /Плачи дол/ - 6:0, “Стражица” /Стражица/ - “Устрем” /Дропла/ - 2:3, “Чиракман” /Селце/ - “”Спортист” /Ген. тошево/ - 1:2, “Дружба” /Люляково/ - “Обединение” /Василево/ - 4:0, “Спартак” /Славеево/ - “Албена” /Оброчище/ - 0:10 и “Вихър” /Бранище/ - “Сокол” /Соколово/ - 5:1.
Класиране
1. Албена          2    0    0    13-0     6 т.
2. Устрем           2    0    0    12-2     6
3. Спортист         2    0    0    11-1     6
4. Нефтяник        1    1    0    6-0      4
5. Вихър             1    1    0    5-1      4
6. Чиракман         1    0    1    7-3      3
7. Сокол             1    0    1    8-5      3
8. Дружба          1    0    1    4-3      3
9. Обединение     0    0    2    1-10    0
10. Стражица      0    0    2    2-12    0
11. Интер            0    0    2    0-15    0
12. Спартак         0    0    2    0-17    0
Програма за ІІІ кръг - 21.09 /събота/, 17,00 ч.: Обединение - Спартак, Интер - Стражица, Спортист - Дружба; 22.09 /неделя/, 17,00 ч.: Устрем - Чиракман, Албена - Вихър и Сокол - Нефтяник.
                          ---------------------------------------------------------
Зона “Запад” – ІІ кръг, резултати: “Спортист” /Стефаново/ - “Левски” /Карапелит/ - 2:0, “Вихър” /Жегларци/ - “Орловец” /Победа/ - 2:3, “Устрем-Д” /Дончево/ - “Рилци” /Добрич/ - 2:2, “Добруджански спортист” /Ст. Караджа/ - “Сокол” /Зърнево/ - 3:11, “Добруджанец” /Овчарово/ - “Хр. Ботев” /Стожер/ - 1:2, “Заря” /Крушари/ - “Добруджанец” /Паскалево/ - 1:2 и “Искра” /Бенковски/ - “Стрела” /Орляк/ - 2:3.
Класиране
1. Орловец.                2    0    0    9-2      6 т.
2. Хр. Ботев                2    0    0    10-1    6
3. Добруджанец-П     2    0    0    10-1    6
4. Спортист                 2    0    0    5-0      6
5. Рилци                     1    1    0    6-4      4
6. Устрем-Д                1    1    0    5-3      4
7. Заря                       1    0    1    6-2      3
8. Сокол                     1    0    1    12-6    3
9. Стрела                   1    0    1     3-7      3
10. Вихър                   0    0    2    4-7       0
11. Искра                    0    0    2    2-6      0
12. Левски                  0    0    2    0-8      0
13. Добруджанец-О    0    0    2    1-10    0
14. Д. спортист            0    0    2    3-19    0
Програма за ІІІ кръг - 21.09 /събота/, 17,00 ч.: Добруджанец-П - Искра, Хр. Ботев - Заря, Рилци - Д. спортист, Орловец - Устрем-Д, Левски - Вихър; 22.09 /неделя/, 17,00 ч.: Стрела - Спортист и Сокол - Добруджанец-О.
DT

реклама
реклама
реклама
Двама футболисти са извън... „Добруджа 07” стартира от... Ударно начало за юношите... Областно дерби предстои в... В Балчик готвят изненади за... Белгийците от „Дон Боско”... Божинов ще играе в Първа лига... Борецът Александър Димитров... Само „Интер” изненада... Юношите до 15 години откраднаха... “Локо” /Сф/ гостува за... С второ място започна сезона... Балчиклии паднаха от... Български бриджори газят в Мамая До отличия достигнаха добрички... Започват битките в зона „Изток” Кметът на община Каварна... Успешен финален спринт за... Училищният звънец удари първо... „Спартак” /Вн/ се препъна в... Слаб мач и равенство на... Треньорите след мача Държавни шампиони триумфираха... Балчиклии отбелязаха два пъти... Турнир по мини футбол... Николай Петров се присъедини... Чернокожев получи картотека и... „Калиакра” се класира за... БФС поздрави Светослав Тодоров „Локо” /Сф/ и „Ботев” /Вр/...

Виц на деня:

Наели чукча да боядисва осевите линни на едно шосе. Първия ден чукчата направил 200 метра осеви линии и шефовете му били възхитени. На втория ден направил 150 метра, но шефовете му пак били ...

виж всички

виж галерия

фото галерия

Следвайни във Facebook.