Треньорите след мача

Размер на шрифта: a | a | a 12:37 21 август 2018
Ангел Колев – „Локо” /Сф/: „Слаба игра за нашият отбор през първото полувреме, като на този фон би трябвало да сме доволни от спечелената точка в Добрич. Определено проспахме първите 45 минути, а и ранният гол на домакините допълнително смути нашите играчи. Считам, че дузпата срещу Хазуров е чиста и не разбирам претенциите от страна на „Добруджа”. Ние също може да сме недоволни от определени съдийски отсъждания, но докато не изгледам запис от мача не мога да кажа дали страничният рефер правилно маркира засада при попадението в края. Той самият не успя да обясни защо е вдигнал флага. Ако се окаже, че голът е редовен, естествено че няма да съм удовлетворен от равенството. Като цяло съдийската бригада се опитваше да свири 50/50, но в определени моменти губеше правилна ориентация. С оглед показаното на терена си поделихме по едно полувреме с домакините и равенството е резонно. Иначе докъде ще стигне „Локомотив” в първенството само бъдещето ще покаже. На първо време смятаме да ангажираме нови две попълнения, които да вдигнат класата на тима. Много отбори вече афишираха гръмки амбиции за първото място в групата, но трябва да е ясно, че не само парите са фактор във футбола. Предстоящата среща с „Царско село” ще е своеобразен тест за нас и за по-нататъшната роля на отбора в шампионата.”
Диян Божилов – „Добруджа”: „Считам, че се получи добър, зрелищен и двуостър мач със ситуации пред двете врати. През първото полувреме определено стояхме по-добре на терена, но след контузиите на двама основни футболисти трябваше да се преориентираме и да заложим на контраатаката. Предвид цялостното представяне на съставите равенството е може би закономерен резултат. И съм и не съм доволен от това 1:1, защото с оглед показаното нямаше да е изненада ако бяхме победили и да вземем пълният комплект точки. Нямам намерение да коментирам съдийството, като за тази цел има специалисти, които да оценяват представянето им. Колкото до предстоящото дерби с „Черноморец”, подходът ще бъде като към всеки мач до момента, а стремежът да извлечем максимума. Действително настройката и зарядът ще са по-различни, но отиваме в Балчик с ясната мисъл да вземем точка или три. Радващото е, че интересът от страна зрителите на стадион „Дружба” към изявите на отбора се повишава и очаквам тази тенденция да продължи. В сравнение с първото домакинство за сезона срещу „Несебър” имаше по-сериозно присъствие по трибуните. Надявам се хората да са останали доволни от представянето ни и им благодаря сърдечно за оказаната подкрепа.”

Двама футболисти са извън... Ударно начало за юношите... Областно дерби предстои в... В Балчик готвят изненади за... Божинов ще играе в Първа лига... Само „Интер” изненада... Юношите до 15 години откраднаха... “Локо” /Сф/ гостува за... Балчиклии паднаха от... Започват битките в зона „Изток” „Спартак” /Вн/ се препъна в... Слаб мач и равенство на... Треньорите след мача Балчиклии отбелязаха два пъти... Турнир по мини футбол... Николай Петров се присъедини... „Калиакра” се класира за... БФС поздрави Светослав Тодоров „Локо” /Сф/ и „Ботев” /Вр/... Юношите претърпяха поражение... Обявиха наказания по доклад... За летящ старт се подготвят... С две дузпи и три точки си... Опитът надделя над младостта в... Феновете бяха над нивото на... Трима добрички футболисти... Автобусът за феновете чака... „Лозенец” и „Калиакра”... С първа победа за сезона се... На закономерно равенство...