Румен Николов се справи с отбраната на “мълниеносците”

Размер на шрифта: a | a | a 14:04 14 май 2018
Футболният отбор на “Добруджа” измъкна трите точки от трудното гостуване в Търговище на “Светкавица”, за да регистрира победа №25 от началото на сезона, която е над нормата за участие от есента във Втора лига. Двубоят с “мълниеносците” бе изтеглен от XXIX кръг в Североизточна трета лига и завърши с успех на гостите с 2:1. Състезателите на “Светкавица” започнаха по-активно срещата на стадион “Димитър Бурков” и поведоха с 1:0, резултат който се запази до почивката. През втората част на сцената излезе централният нападател на “жълто-зелените” Румен Николов, осъществил обрата в мача. Таранът изравни в средата на второто полувреме, а победното попадение той заби в триминутното продължение на срещата. Убедителният лидер на североизток в следващия ХХХ кръг приема на стадион “Дружба” състава на “Ботев” /Нови пазар/. Мачът е на 16 май от 17,00 ч., като за тогава е предвидено да стане официалното връчване на Купата за първото място на “Добруджа” през сезона.

Двама футболисти са извън... Ударно начало за юношите... Областно дерби предстои в... В Балчик готвят изненади за... Божинов ще играе в Първа лига... Само „Интер” изненада... Юношите до 15 години откраднаха... “Локо” /Сф/ гостува за... Балчиклии паднаха от... Започват битките в зона „Изток” „Спартак” /Вн/ се препъна в... Слаб мач и равенство на... Треньорите след мача Балчиклии отбелязаха два пъти... Турнир по мини футбол... Николай Петров се присъедини... „Калиакра” се класира за... БФС поздрави Светослав Тодоров „Локо” /Сф/ и „Ботев” /Вр/... Юношите претърпяха поражение... Обявиха наказания по доклад... За летящ старт се подготвят... С две дузпи и три точки си... Опитът надделя над младостта в... Феновете бяха над нивото на... Трима добрички футболисти... Автобусът за феновете чака... „Лозенец” и „Калиакра”... С първа победа за сезона се... На закономерно равенство...