Капитанов се разписа за успеха в Хитрино

Размер на шрифта: a | a | a 13:36 20 март 2017
Минималното 1:0 измъкнаха футболистите на “Добруджа” в Хитрино срещу едноименния отбор. Срещата от поредния кръг на първенството в Североизточна трета лига започна с превес на гостите, които до края на първото полувреме така и не намериха път към съперниковата врата. Настоятелността на добричлии се увенча с успех едва в 78-ата мин. на двубоя. Кристиан Пешков получи топката в нак. поле, където бе фаулиран от бранител на “Хитрино”. С изпълнението на 11-метровият удар се нагърби Илиян Капитанов, който с плътен шут опъна мрежата и отбеляза своя първи гол в официален мач с жълто-зелената фланелка. Със спечелените три точки добричлии се изкачиха на първото място във временното класиране, като изпревариха тимът на “Черноморец” /Балчик/, който в този кръг почиваше, а е и с мач по-малко. На 24 март “Добруджа” гостува на “Калиакра” /Каварна/.

Добруджанска Трибуна си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

Отложиха срещата с... Балчиклии са полуфиналисти за... За трите точки в Хитрино отиват... За едно полувреме се отпушиха... Радослав Вардаров: В отбора... Четирима футболисти са аут за... УЕФА и БФС дадоха четири... „Добруджа” взе първа пролетна... По график за Нови пазар се... Четвърти в турнир „София къп”... Икономично начало за добричлии Радослав Вардаров: С малко... Плакет от БФС получи Йордан... Първи пролетен успех гонят... Пешков започна тренировки със... За купа „София” отиват... Дубълът на „Лудогорец”... Спаринг с „Лудогорец II”... „Добруджа” няма да играе с... От молдовци паднаха... Вместо с „болярите”... Със загуба в „Балчик къп”... Вместо с ганайци добричлии ще... Млад нападател се разписа за... „Добруджа” и „Септември” се... Със загуба започнаха... Добруджанци откриват... Африканци разбъркаха... Във ФК „Добруджа” приемат... Офанзивен халф подсилва...