„Интер” повали новопазарци

Размер на шрифта: a | a | a 12:04 29 март 2016
В последен мач от 18-ти кръг на първенството в Североизточна „В” група „Интер” /Плачи дол/ се наложи с 2:0 над „Ботев” /Нови пазар/. Срещата се състоя на терена с изкуствена трева до стадион „Дружба”, като символичните домакини взеха аванс в резултата още в 6-ата мин. За 1:0 се разписа 19-годишният Даниел Димитров. Това като че ли успокои „интернистите”, които предоставиха инициативата на съперника, но до почивката резултатът остана непроменен. През второто полувреме избраниците на треньора Радослав Боянов осъществиха масиран териториален натиск, който се увенча с успех в 74-ата минута. Денис Кадир получи отличен извеждащ пас и със силен удар фиксира крайното 2:0. Със спечелените три точки отборът на Висшето училище по мениджмънт в Добрич запази шестото си място в класирането. В следващия шампионатен кръг „интернистите” отново ще играят в Добрич, а съперник е тимът на „Химик” /Девня/.

Двама футболисти са извън... Ударно начало за юношите... Областно дерби предстои в... В Балчик готвят изненади за... Божинов ще играе в Първа лига... Само „Интер” изненада... Юношите до 15 години откраднаха... “Локо” /Сф/ гостува за... Балчиклии паднаха от... Започват битките в зона „Изток” „Спартак” /Вн/ се препъна в... Слаб мач и равенство на... Треньорите след мача Балчиклии отбелязаха два пъти... Турнир по мини футбол... Николай Петров се присъедини... „Калиакра” се класира за... БФС поздрави Светослав Тодоров „Локо” /Сф/ и „Ботев” /Вр/... Юношите претърпяха поражение... Обявиха наказания по доклад... За летящ старт се подготвят... С две дузпи и три точки си... Опитът надделя над младостта в... Феновете бяха над нивото на... Трима добрички футболисти... Автобусът за феновете чака... „Лозенец” и „Калиакра”... С първа победа за сезона се... На закономерно равенство...