„Интер” измъкна първа победа в проверките

Размер на шрифта: a | a | a 14:24 28 юли 2015
Новакът в Североизточна „В” група „Интер” /Плачи дол/ взе първа победа в контролните срещи от предсезонната подготовка. Отборът на Висшето училище по мениджмънт в Добрич спечели с 2:1 в Суворово срещу местния едноименен състав. Избраниците на треньора Радослав Боянов се адаптираха по-добре към горещото време и условията на изкуствения терен, за да поведат в резултата чрез Станислав Николов. Авансът на „интернистите” набъбна до 2:0, а точен бе Симеон Неделчев. Наред с това две попадения на гостите не бяха зачетени в отделните полувремена заради засади, а техен автор бе Радослав Георгиев. Голът за домакините падна пет минути преди края от пряк св. удар. Водачът на „Интер” заяви, че е доволен от резултата и от цялостното игрово поведение на възпитаниците си. Момчетата проявяват старание и лека-полека отстраняваме грешките, които най-често допускаме. Вярвам, че в движение ще започваме все по-успешно да се адаптираме към условията и съперниците във „В” група, а наред с това ще показваме най-доброто си лице, е обнадежден Р. Боянов. Следващата проверка на „Интер” е утре от 20,30 ч. на терена с изкуствена трева в Добрич. Съперник в нея е юношеския тим до 17 години на „Черно море” /Варна/.
Друг участник в III дивизия от Добричка област - „Септември”, достигна до нова победа в контролите. В Тервел домакините спечелиха с 2:1 срещу „Ботев” /Нови пазар/. След като гостите поведоха в 10-ата мин., Филип Филчев изравни резултата в средата на полувремето. Нападателят отправи бомбен шут от около 25 метра, с който изненада съперниковия вратар за 1:1. Победният гол за тервелчани вкара Пламен Колев в заключителните минути на двубоя, след като при корнер топката бе отклонена с глава от Сашо Джилянов.

Двама футболисти са извън... Ударно начало за юношите... Областно дерби предстои в... В Балчик готвят изненади за... Божинов ще играе в Първа лига... Само „Интер” изненада... Юношите до 15 години откраднаха... “Локо” /Сф/ гостува за... Балчиклии паднаха от... Започват битките в зона „Изток” „Спартак” /Вн/ се препъна в... Слаб мач и равенство на... Треньорите след мача Балчиклии отбелязаха два пъти... Турнир по мини футбол... Николай Петров се присъедини... „Калиакра” се класира за... БФС поздрави Светослав Тодоров „Локо” /Сф/ и „Ботев” /Вр/... Юношите претърпяха поражение... Обявиха наказания по доклад... За летящ старт се подготвят... С две дузпи и три точки си... Опитът надделя над младостта в... Феновете бяха над нивото на... Трима добрички футболисти... Автобусът за феновете чака... „Лозенец” и „Калиакра”... С първа победа за сезона се... На закономерно равенство...