“Добруджа” падна в Монтана

Размер на шрифта: a | a | a 17:18 24 август 2014
Първа загуба в тазгодишния шампионат на “Б” група допуснаха футболистите на “Добруджа”. Това стана в четвърти кръг на първенството при гостуването на “Монтана”. Домакините, които афишираха високи амбиции преди старта, надделяха с минималното 1:0, което им позволи да се изкачат на върха във втория ешелон. Иначе срещата на стадиона в Монтана започна доста оспорвано, като през първата част отборите не рискуваха излишно и действията се развиваха главно в централната зона на терена. Все пак малко преди почивката Ивайло Димитров отправи опасен удар в очертанията на съперниковата врата, но вратарят Хр. Иванов внимаваше и изби коварната топка. През второто полувреме монтанци тръгнаха по-смело в атака и осъществиха натиск пред добричката врата. Така се стигна до 59-ата мин., в която Мирослав Антонов оплете топката в мрежата за 1:0. При атаката, започната от Почански и преминала през Зд. Лазаров, останаха съмнения за нарушение срещу стража на “жълто-зелените” Радомиров. До края на двубоя домакините не изпуснаха инициативата и спечелиха трите точки. Те позволиха на тима на “Монтана” да заеме първото място във временното класиране.
“Добруджа” игра в състав:  Н. Радомиров, Андонов, Христозов, Ем. Колев, Симеонов /88 - Гаджалов/, Станоев, Сп. Георгиев, Лазаров /67 - Мустафа/, Ат. Илиев /56 - Ив. Василев/, Цачев, Ив. Димитров.

Двама футболисти са извън... Ударно начало за юношите... Областно дерби предстои в... В Балчик готвят изненади за... Божинов ще играе в Първа лига... Само „Интер” изненада... Юношите до 15 години откраднаха... “Локо” /Сф/ гостува за... Балчиклии паднаха от... Започват битките в зона „Изток” „Спартак” /Вн/ се препъна в... Слаб мач и равенство на... Треньорите след мача Балчиклии отбелязаха два пъти... Турнир по мини футбол... Николай Петров се присъедини... „Калиакра” се класира за... БФС поздрави Светослав Тодоров „Локо” /Сф/ и „Ботев” /Вр/... Юношите претърпяха поражение... Обявиха наказания по доклад... За летящ старт се подготвят... С две дузпи и три точки си... Опитът надделя над младостта в... Феновете бяха над нивото на... Трима добрички футболисти... Автобусът за феновете чака... „Лозенец” и „Калиакра”... С първа победа за сезона се... На закономерно равенство...