“Добруджа” изпусна трите точки в Разлог

Размер на шрифта: a | a | a 11:56 11 ноември 2013
Футболният отбор на “Добруджа” допусна равенство - 2:2, след като имаше преднина от два гола при гостуването в Разлог на местния “Пирин”. Срещата бе от последния 13-ти есенен кръг в “Б” група на страната. Мъчът в Югозападна България започна с вихрени атаки на “жълто-зелените”, които закономерно поведоха в резултата в 18-ата мин. Точен бе Иван Цачев, който с чудесен удар от въздуха от около 30 метра завърши комбинация между Сп. Георгиев и Ст. Андонов. Натискът на гостите продължи и три минути по-късно в прегръдките на съотборниците си попадна Станимир Андонов. Офанзивният халф оползотвори от непосредствена близост през съперниковата врата подаване на Спас Георгиев. Въпреки преднината си, добруджанци продължиха с откритата и нападателна игра. В потвърждение, до почивката на два пъти Ивайло Димитров бе изведен на чисти голови позиция, но стреля покрай целта. По тази линия той бе последван от младият си съотборник Кристиян Малинов, което в крайна сметка изигра лоша шега на добричлии. Картината на терена след почивката се промени, като за това повлия бързият гол на “Пирин” в 51-ата мин. Точен бе Д. Димитров, използвал пролука в отбраната на “жълто-зелените”. Секунди след подновяването на играта от центъра Ст. Андонов получи шанс да покачи, но се засуети при завършващия шут. Домакините се добраха до равенството в двубоя в 88-ата мин. след корнер и удар с глава отново на Д. Димитров. С изпуснатите три точки добричлии не успяха да се върнат еднолично на третото място, като с актив от 20 т. ще зимуват на петата позиция.
“Добруджа” игра в състав: Ал. Конов, Ив. Иванов, Н. Христозов, Д. Димитров /81 - Ан. Маджиров/, К. Гаджалов, С. Симеонов, Сп. Георгиев, Кр. Малинов /60 - Ем. Колев/, Ив. Димитров, Ив. Цачев, Ст. Андонов /76 - Кр. Петков/.

Двама футболисти са извън... Ударно начало за юношите... Областно дерби предстои в... В Балчик готвят изненади за... Божинов ще играе в Първа лига... Само „Интер” изненада... Юношите до 15 години откраднаха... “Локо” /Сф/ гостува за... Балчиклии паднаха от... Започват битките в зона „Изток” „Спартак” /Вн/ се препъна в... Слаб мач и равенство на... Треньорите след мача Балчиклии отбелязаха два пъти... Турнир по мини футбол... Николай Петров се присъедини... „Калиакра” се класира за... БФС поздрави Светослав Тодоров „Локо” /Сф/ и „Ботев” /Вр/... Юношите претърпяха поражение... Обявиха наказания по доклад... За летящ старт се подготвят... С две дузпи и три точки си... Опитът надделя над младостта в... Феновете бяха над нивото на... Трима добрички футболисти... Автобусът за феновете чака... „Лозенец” и „Калиакра”... С първа победа за сезона се... На закономерно равенство...