Децата на „Берое” взеха комфортна преднина

Размер на шрифта: a | a | a 12:21 16 октомври 2015
В 1/8-финална среща от турнира за Купата на БФС, детския тим на „Добруджа” при момчетата, родени през 2002 г., отстъпи с 0:6 на връстниците си от „Берое” /Стара Загора/. Срещата на терена с изкуствена трева в Добрич бе равностойно през първото полувреме, в което гостите имаха аванс от един гол. Малко след почивката заралии покачиха, а „жълто-зелените” пропуснаха да се върнат в мача след като изпуснаха дузпа. В ответната атака беройци достигнаха до трети гол, с което взеха психологическо предимство. С направените смени и вътрешни размествания в състава наставника на добруджанци Минчо Кондов опита да изведе възпитаниците си от шока. Младите беройци обаче устояха на натиска, като със спокойна и разумна игра достигнаха до нови три попадения. По този начин те получиха комфортна преднина и в голяма степен обезсмислиха реванша в Стара Загора на 28 октомври.

Двама футболисти са извън... Ударно начало за юношите... Областно дерби предстои в... В Балчик готвят изненади за... Божинов ще играе в Първа лига... Само „Интер” изненада... Юношите до 15 години откраднаха... “Локо” /Сф/ гостува за... Балчиклии паднаха от... Започват битките в зона „Изток” „Спартак” /Вн/ се препъна в... Слаб мач и равенство на... Треньорите след мача Балчиклии отбелязаха два пъти... Турнир по мини футбол... Николай Петров се присъедини... „Калиакра” се класира за... БФС поздрави Светослав Тодоров „Локо” /Сф/ и „Ботев” /Вр/... Юношите претърпяха поражение... Обявиха наказания по доклад... За летящ старт се подготвят... С две дузпи и три точки си... Опитът надделя над младостта в... Феновете бяха над нивото на... Трима добрички футболисти... Автобусът за феновете чака... „Лозенец” и „Калиакра”... С първа победа за сезона се... На закономерно равенство...