„Ботев” /Вр/ вкара три на добричлии

Размер на шрифта: a | a | a 14:35 31 януари 2018
Лидерът във Втора футболна лига на България „Ботев” /Враца/ се наложи с класическото 3:0 над „Добруджа” в среща от зимния турнир „Балчик къп”. Двубоят се състоя на един от терените в КК Албена, като врачани не подцениха нито за миг съперника си и още до почивката си осигуриха комфортна преднина от два гола. Обличалият преди време жълто-зелената фланелка Йордан Апостолов откри резултата в 18-ата мин., засичайки центриране на Борисов. Петър Атанасов удвои аванса на тима от северозападната част на страната в 37-та минута. Отборът на „Ботев” /Вр/ реши всичко в своя полза с ново попадение в 53-ата мин. Негов автор стана Атанас Кабов, наказал грешка в добричката отбрана. Последният мач на „Добруджа” от надпреварата край морето е на 2 февруари /петък/. Съперник в него е друг участник във втория футболен ешелон – „Лудогорец 2” /Разград/. По програма срещата трябва да се играе също в Албена. В сблъсък от „Балчик къп” разградчани се наложиха вчера с 2:0 над „Суворово”, който е съперник на „жълто-зелените” в Североизточна трета лига.

Двама футболисти са извън... Ударно начало за юношите... Областно дерби предстои в... В Балчик готвят изненади за... Божинов ще играе в Първа лига... Само „Интер” изненада... Юношите до 15 години откраднаха... “Локо” /Сф/ гостува за... Балчиклии паднаха от... Започват битките в зона „Изток” „Спартак” /Вн/ се препъна в... Слаб мач и равенство на... Треньорите след мача Балчиклии отбелязаха два пъти... Турнир по мини футбол... Николай Петров се присъедини... „Калиакра” се класира за... БФС поздрави Светослав Тодоров „Локо” /Сф/ и „Ботев” /Вр/... Юношите претърпяха поражение... Обявиха наказания по доклад... За летящ старт се подготвят... С две дузпи и три точки си... Опитът надделя над младостта в... Феновете бяха над нивото на... Трима добрички футболисти... Автобусът за феновете чака... „Лозенец” и „Калиакра”... С първа победа за сезона се... На закономерно равенство...