Балчиклии отново бяха посечени в продължението

Размер на шрифта: a | a | a 13:10 08 август 2017
Футболният тим на „Черноморец” /Балчик/ бе лишен от заслужена победа в Разград срещу дублиращия състав на „Лудогорец”. Срещата от II кръг във Втора лига завърши 2:2, като домакините се добраха до изравнителен гол от дузпа в добавеното време на двубоя. Избраниците на треньора Георги Иванов /Геша/ шокираха „орлите” с попадения в началните минути на отделните полувреме от срещата. За 1:0 се разписа Александър Попов в 12-ата мин., а на 2:0 покачи Раиф Мурадов в 52-ата мин. на мача. Головете бяха първи за тях за отбора от Белия град във второто ниво на футбола у нас. Юношеският национал Светослав Ковачев намали в 60-ата мин. за домакините, като попадението бе второ негово от два мача през този сезон. Разградчани изравниха едва в третата минута на продължението след пресилена дузпа, изпълнена точно от Томас Цвятков. 20-годишният техничар се разписа също във втори пореден двубой. По този начин черноморци вече имат актив от 4 точки, а в следващия кръг, на 12 август, в Балчик гостува „Ботев” /Враца/.
„Черноморец” /Бч/ игра в състав: Хр. Христов, Г. Луго, С. Стайков, М. Начев, В. Христов, Р. Мурадов, Ах. Хикмет, В. Веселинов (68 - Н. Иванов), Цв. Илиев, Ал. Попов (57 - Б. Беадиров), В. Митев (84 - Ст. Иванов).

Общо събрание решава бъдещето... „Интер” се завръща на... “Черноморец” /Бч/ загуби у дома Фалстарт за отборите от... Отложиха срещата на старта с... Съдия от старата столица свири... Децата на ФК „Добруджа”... Юноша на „моряците” засилва... Първи точки за сезона атакува... Спаринг с „Хитрино” провеждат... Добричлии се справиха с... Почетоха паметта на бивш... Четирима футболисти са сигурни... Контролата с юношите на... Секунди разделиха балчиклии от... С победа в контролите тръгна... Балчиклии започват изявите в... „Добруджа” започва... Започват битките в елита,... Милен Петков взима цялата... Ролята на обединител ще... Уточниха датите за проверки Балчиклии отстъпиха минимално... Петима играчи със сигурност... Фенове канят Милен Петков да се... Диян Божилов се завръща като... Управителният съвет става... Балонът се спука, „Добруджа”... Призови места за юношите на... С мисълта за „Б” група...